Vítam Vás na mojej webovej stránke,kde si môžte prezriet moje práce.

 

                                                 Väčšinou každá z nás chce byť krásna a k úplnej kráse patria aj upravené a zdravé nechty.                                               A kďže nie každej boli prisúdené krásne a zdravé nechty,alebo nie každá z nás má čas sa o ne starať,vymysleli pre nás náhradu rôznych druhov nechtov,aby sme neboli smutné a mohli sa tešiť z krásnych a vždy upravených nechtov.Ja Vám ponúkam jeden z tíchto druhov a tým sú gélové nechty.

                                                     Tak sa pohodlne usadte,kliknite na odkaz fotogaléria a prezrite si ako môžu vyzerat.  

                                                                                                   Prajem krásny ďeň. 

Ruky a nechty.

Starostlivosť o gélové nechty

08.06.2011 12:46
Niekoľko rád a odporúčaní pre starostlivosť o gélové nechty   1. gélové nechty si nestrihajte, necvikajte a ak ich chcete skrátiť, použite pilník (nie kovový). 2. používajte zásadne iba bezacetónový odlakovač 3. používajte ochranné rukavice pri akýchkoľvek domácich prácach 4. vyvarujte sa...

Manikúra.

08.06.2011 12:41
Manikúra – zbraň, ktorá prináša nechtom krásu! 10.05.2011   Nedávno som sa dopočula zaujímavú informáciu. Slovenky venujú veľa svojho času i finančných prostriedkov úprave nechtov. Krásne nechty sú pre ženy všetkých vekových kategórií dôležitou súčasťou imidžu. Ruky sú naším...

Gélové nechty.

08.06.2011 12:04
Gélové nechty   Modelácia gélových nechtov vznikla v 80 – tych rokoch, keď sa materiál určený pre dentálnu medicínu začal aplikovať na nechty. Sú skvelou ozdobou na rôzne slávnostné príležitosti, ale sú aj riešením pre ženy, ktoré majú slabé, lámavé a krátke „pazúriky“. Postup aplikácie...

Ruky a nechty sú osobnou vizitkou.

08.06.2011 11:45
  Zdravá krása Ruky a nechty sú osobnou vizitkou Pestované ruky s ošetrenými a vyleštenými či nalakovanými nechtami vzbudzujú patričný obdiv a na mnoho ľudí pôsobia mimoriadne príťažlivo. Pestované ruky a upravené nechty sú ako informácia – starám sa o seba a nič nezanedbávam. Ruky sú...